Neden Biz?

Uzman DentaClinic Hakkında

2016 yılında faaliyetlerine başlayan Uzman DentaClinic, Diş estetiği ve implantoloji ana temasıyla kurulmuş olup diş hekimliğinin temel tedavi uygulamalarını da içeren bir ağız ve diş sağlığı kuruluşudur.

Ülkemizde ve Dünya’da Diş Hekimliği ve uzmanlık dalları gelişen teknolojilerden de beslenerek sürekli büyümekte ve gelişmektedir. Kaliteli ve çağdaş tedavi yaklaşımları önemli kentlerden küçük yerleşimlere kadar ulaşmaktadır.

Konusunda uzman hekimlerin çağdaş tedavi yaklaşımlarını uyguladığı kaliteli ağız sağlığı hizmetinin yanı sıra etik ilkelerin de benimsendiği, hasta haklarına saygılı, insana ve emeğe değer veren bir çatı olmak arzusuyla yola çıkan bu ekip İnegöl ve çevresinin hak ettiği hizmeti vermek gayesindedir.

Hastalarımızın Yorumları

Tedavi süreçlerinin tamamında hastalarımızın sağlığına kavuşmaları için çalışıyoruz. Bizim için her yeni gün, gelen hastalarımızı sağlıklarına kavuşturmak için başlıyor.

Daha fazlası için Instagram sayfamızı ziyaret edin.

Sıkça Sorulan Sorular

Dişeti kanaması, dişeti iltihabının en önemli göstergesidir. Mutlaka bir diş hekimine başvurulmalıdır.

Dişeti iltihabının şiddetine göre diş hekimi tarafından uygulanacak olan tedavinin ardından, hekiminizin önerisi doğrultusunda macun ve gargara kullanabilirsiniz. Ancak, tek başına bu ürünler dişeti kanamasını önlemez.

Cerrahi operasyonun yapıldığı gün dikişli bölgelere dikkat ederek diş fırçalanmalıdır.

Cerrahi sonrası anestezinin etkisi geçtikten sonra yemek yenilebilir. Bu süre yaklaşık 2-3 saattir.

İmplant malzemeleri ile ilgili rapor edilmiş hiçbir yan etki veya hastalık yoktur. İmplant kesinlikle kanser sebebi değildir.

Cerrahi sonrası oluşan şişlikler operasyonun sahasının büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Genellikle cerrahinin süresine, kişinin doku hassasiyetine göre değişiklik gösterir. Genellikle önemli bir şişlik olmaz. Morarma çok nadir görülebilir.

Sayfa Dilini Çevir »
Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacın var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?